Loading Notikumi

Notikumi janvāris 19, 2021

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga.

janvāris 19

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (attālināti).  Darba kārtībā: Likumprojekts "Grozījumi Vispārējās izglītības likumā" (komisijas izstrādāts likumprojekts par valsts ģimnāziju regulējumu pirms 1.lasījuma). No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja.

Uzzini vairāk »

Saeimas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

janvāris 19

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde (attālināti). Darba kārtībā: Par Augstākās izglītības padomes modeli (saistībā ar likumprojektu "Grozījumi Augstskolu likumā Nr. 702/Lp13"). No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.  

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde. Piedalās I. Vanaga, D. Štefenhagena.

janvāris 19

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (attālināti). Likumprojekts "Grozījumi Augstskolu likumā" (Nr. 702/Lp13) pirms 2.lasījuma. No LIZDA biroja piedalās: Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja, Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos.

Uzzini vairāk »

Virtuālā studiju vizīte Īrijas augstskolās par akadēmisko karjeru. Piedalās D. Štefenhagena.

janvāris 19

IZM projekta ietvaros par jauna akadēmiskās karjeras ietvara izstrādi notiek ārvalstu augstskolu pieredzes apgūšana, virtuālā vizīte Īrijas augstskolās. No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes un ārējo sakaru jautājumos.      

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus