Loading Notikumi

Notikumi marts 2, 2021

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Eiropas Arodbiedrības izglītības komitejas (ETUCE) Augstākās izglītības un zinātnes pastāvīgās komitejas (HERSC) sanāksme. Piedalās D. Štefenhagena.

marts 1 - marts 2

Eiropas Arodbiedrības izglītības komitejas (ETUCE) Augstākās izglītības un zinātnes pastāvīgās komitejas (HERSC) sanāksme (attālināti). Piedalās Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte  augstākās izglītības, zinātnes un ārējo sakaru jautājumos.

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde. Piedalās D. Štefenhagena.

marts 2

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde (attālināti).  Darba kārtībā: Par valsts apmaksātām studijām Sociālo zinātņu tematiskajā grupā. No LIZDA biroja piedalās: Dita Štefenhagena, LIZDA eksperte augstākās izglītības, zinātnes un ārējo sakaru jautājumos.

Uzzini vairāk »

ETUI online kurss: “AI in the workplace: how GDPR can be used to defend workers’ rights”. Piedalās L. Janeka.

marts 2 - marts 4

ETUI online kurss: “AI in the workplace: how GDPR can be used to defend workers’ rights”. No LIZDA biroja piedalās Liene Janeka, LIZDA biroja juriskonsulte.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus