Loading Notikumi

Notikumi jūnijs 2, 2021

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Dalība Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē

jūnijs 2

Dalība Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē. Darba kārtība: 1. Likumprojekts “Grozījumi likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”” (Nr. 918/Lp13) pirms trešā lasījuma. Uzaicināti: Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, Valsts kancelejas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Saeimas Juridiskā biroja pārstāvji. 2. Likumprojekts “Grozījumi Saeimas

Uzzini vairāk »

Dalība Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē

jūnijs 2

Dalība Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē. Darba kārtībā: Vai Latvijas Jūras akadēmijas saimnieciskā darbība ir efektīva, ekonomiska un atbilstoša paredzētajiem mērķiem? Uzaicināti: Valsts kontrole, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Jūras akadēmija.

Uzzini vairāk »

Dalība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē

jūnijs 2

Dalība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē. Sēdes darba kārtība: 1.  Likumprojekts “Grozījumi Patentu likumā” (Nr.773/Lp13) (likumprojekts trešajam lasījumam); 2. 10248 Latvijas pilsoņu kolektīvais iesniegums “Novērst diskrimināciju pirmsskolas izglītības pedagogu nodarbinātībā”;(See attached file: kolektivais iesniegums-PII.pdf) 3. Likumprojekts “Grozījumi Augstskolu likumā” (Nr. 1085/Lp13) pirms 1. lasījuma; 4. Likumprojekts "Rīgas Svētā Pētera baznīcas likums" (Nr. 40/Lp13) (likumprojekts otrajam lasījumam).

Uzzini vairāk »

Cēsu starpnovadu arodbiedrības valdes sēde

jūnijs 2

Cēsu starpnovadu arodbiedrības valdes sēde.

Uzzini vairāk »

15:00

Projekta “Sociālā dialoga uzlabošana izglītībā – Norvēģijas un Latvijas pieredze” noslēdzošā Rīgas konference

jūnijs 2 15:00 - 17:00

Projekta “Sociālā dialoga uzlabošana izglītībā – Norvēģijas un Latvijas pieredze” ietvaros LIZDA maijā ir organizējusi četrus reģionālos forumus, bet kā noslēdzošais pasākums šodien no plkst. 15.00 zoom tiešraidē ir plānota arī Rīgas konference, kurā tiks apkopota visu reģionālo tikšanos pieredze un izdarīti kopējie secinājumi par sociālā dialoga niansēm Latvijas izglītības sistēmā.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus