Loading Notikumi

Notikumi 12 septembra, 2023

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

Visu dienu

Dalība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē

12 septembra, 2023

Dalība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē Darba kārtība: Likumprojekts “Grozījumi Augstskolu likumā” (Nr.81/Lp14) pirms 3. lasījuma; Likumprojekts “Grozījumi Zinātniskās darbības likumā” (Nr. 82/Lp14) pirms 3. lasījuma.

Uzzini vairāk »

12:00

Tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem (IZM) par slodžu balansēšanas jautājumiem

12 septembra, 2023 12:00 - 14:00

Tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem (IZM) par slodžu balansēšanas jautājumiem.  

Uzzini vairāk »

14:00

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas OECD tiešsaistes seminārs “Īsumā par izglītību 2023” (Education at a Glance 2023)

12 septembra, 2023 14:00 - 17:00

Šodien notiek Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas OECD tiešsaistes seminārs, kurā OECD Izglītības un prasmju departamenta direktors Andreas Šlaihers (Andreas Schleicher) iepazīstinās ar jaunākajiem izglītības datiem, kas apkopoti ziņojumā "Īsumā par izglītību 2023" (Education at a Glance 2023). Seminārs būs skatāms arī tiešraidē šeit. Ziņojums ir izglītības datu gadagrāmata, kurā ikgadēji tiek atjaunoti svarīgākie dati visos

Uzzini vairāk »

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un cilvēkkapitāla apakškomisija

12 septembra, 2023 14:00 - 17:00

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un cilvēkkapitāla apakškomisija Par mūzikas pedagogiem izglītības iestādēs: 1) mūzikas pedagogu sagatavošana vispārējās izglītības iestādēm; 2) situācija profesionālās izglītības un profesionālās ievirzes izglītības iestādēs. Uzaicināti: Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas u.c. organizāciju pārstāvji un eksperti

Uzzini vairāk »

14:30

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde

12 septembra, 2023 14:30 - 17:00

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde Par latgaliešu valodas apmācības nodrošināšanu Latgales skolās. Uzaicināti: Izglītības un zinātnes ministrijas, Tieslietu ministrijas, Kultūras ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts valodas centra,Valsts izglītības satura centra, Latgaliešu valodas, literatūras un kultūras vēstures skolotāju asociācijas, Latgales kongresa lēmumu izpildes padomes un citu nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Uzzini vairāk »
+ Eksportēt notikumus