Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas OECD tiešsaistes seminārs “Īsumā par izglītību 2023” (Education at a Glance 2023)

12 septembra, 2023 14:00 - 17:00

Šodien notiek Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas OECD tiešsaistes seminārs, kurā OECD Izglītības un prasmju departamenta direktors Andreas Šlaihers (Andreas Schleicher) iepazīstinās ar jaunākajiem izglītības datiem, kas apkopoti ziņojumā “Īsumā par izglītību 2023” (Education at a Glance 2023).

Seminārs būs skatāms arī tiešraidē šeit.

Ziņojums ir izglītības datu gadagrāmata, kurā ikgadēji tiek atjaunoti svarīgākie dati visos izglītības nozarei aktuālos tematos. Skolotāju algas, skolēnu mācību stundu slodze obligātajā izglītībā, dzimumu līdzsvars skolotāja profesijā un viedokļi par sazvērestības teorijām – dati par visiem minētajiem un vēl daudziem citiem tematiem ir iekļauti šī gada ziņojumā. “Īsumā par izglītību” ir autoritatīvākais datu avots, kas regulāri ziņo par izglītības sistēmu struktūru, finansēm un sabiedrības līdzdalību izglītībā tagad jau OECD 38 dalībvalstīs, partnervalstīs un kandidātvalstīs.

Detaļas

Datums:
12 septembra, 2023
Laiks:
14:00 - 17:00