Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

LIZDA dalība Starptautiskajā sammitā par skolotāju profesiju (ISTP) Spānija, Valensija

11 maija, 2022 08:00 - 13 maija, 2022 17:00

Starptautiskai sammits par skolotāju profesiju (ISTP)

 

1. sesija. Digitālo tehnoloģiju pedagoģiskais potenciāls izglītībā: būtisks izaicinājums skolām, skolotājiem un skolēniem. Pandēmija padarīja tehnoloģiju par glābšanas riņķi ​​izglītībā. Tajā pašā laikā tika uzsvērta skolu sociālās un attiecību vērtības nozīme bērnu un jauniešu izglītībā. Tas ir parādījis, ka izglītības sistēmām ir jābūt spēcīgai un iekļaujošai digitālās mācību infrastruktūrai un sistēmas kapacitātei, kas var atbalstīt skolas un kas ir pieejama un svarīga visiem skolēniem un skolotājiem.

2. sesija. Skolu sistēmas kā iekļaujošāku kopienu virzītājspēks. Pandēmija ir parādījusi, kā skolas var uzņemties atbildību par jauninājumiem, skolotājiem, vecākiem un skolēniem kopīgi strādājot pie jauniem mācīšanās veidiem un veselības aizsardzības veidiem.

 

3. sesija. Skolotāju un skolu kopienu loma ilgtspējīgas nākotnes nodrošināšanā: pandēmija ir nozīmējusi, ka citiem galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras cilvēce, tostarp klimata pārmaiņām un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanai nākamajām paaudzēm, bija jāsacenšas par uzmanību politikas veidotājiem.

 

 

Detaļas

Sākums:
11 maija, 2022 08:00
Beigas:
13 maija, 2022 17:00