Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Saeimas Eiropas lietu komisijas sēde

8 jūnija, 2022 08:30 - 13:00

Saeimas Eiropas lietu komisijas sēde.

Sēdes darba kārtība:
1. Par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Konkurētspējas (iekšējais tirgus, rūpniecība) ministru padomē, kas notiks šī gada 9. jūnijā. Ziņo: Ekonomikas ministrijas pārstāvji.
2. Par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Konkurētspējas (pētniecība un kosmoss) ministru padomē, kas notiks šī gada 10. jūnijā.
2.1. Pozīcija Nr. 1 Padomes secinājumu projekts par “Eiropas misijām” (ierobežotas pieejamības informācija).
2.2. Pozīcija Nr. 1 Padomes secinājumu projekts par “Pētniecības izvērtējumiem un atvērtās zinātnes politiku ieviešanu” (ierobežotas pieejamības informācija).
2.3. Pozīcija Nr. 1 Padomes secinājumu projekts par “Par principiem un vērtībām starptautiskai sadarbībai pētniecības un inovācijas jomā” (ierobežotas pieejamības informācija).
2.4. Pozīcija Nr. 1 Padomes secinājumu projekts par “Copernicus līdz 2035. gadam” (ierobežotas pieejamības informācija).
2.5. Pozīcija Nr. 1 Padomes secinājumu projekts par “ES pieeja kosmosa satiksmes pārvaldībai” (ierobežotas pieejamības informācija).
2.6. Informatīvais ziņojums “Par Eiropas Savienības Konkurētspējas padomes 2022. gada 9. un 10. jūnija sanāksmē izskatāmajiem jautājumiem Izglītības un zinātnes ministrijas kompetencē”. Ziņo: Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

 

 

Detaļas

Datums:
8 jūnija, 2022
Laiks:
08:30 - 13:00