Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Mareka Ostrovska ģimenes pateicības vēstule Raudas internātpamatskolas skolotājiem

 

Skolotājs – tā ir viena no atbildīgākajām profesijām pasaulē, tas ir cilvēks, kurš ar savu darbu ikdienu ietekmē skolēnu dzīvi. Skolotāja darbs nav viegls un prasa īpašu piepūli. Skolotājiem ne tikai jāmāca bērnus, bet arī pašiem jāmācas, jo jāzina vairāk nekā skolēniem.

Skolotājs sniedz profesionālas iemaņas, sagatavo skolēnus turpmākai dzīvei, attīsta skolēna personību, kā arī iemāca vienkāršas dzīves iemaņas.

Šodien mēs, Ostrovsku ģimene, vēlamies pateikt lielu paldies skolotājiem.

Skolā mēs augam, mācāmies. Skolā mēs apgūstam ne tikai zināšanas, bet arī atrodam draugus gan starp skolotājiem, gan starp klasesbiedriem. Jūs, skolotāji, veltāt mums uzmanību, mīlestību un savu laiku. Jūs palīdzat mums pārvarēt šķēršļus, zināt visus plusus un mīnusus un vienmēr atbalstāt un uzklausāt, kad mums ir slikti. Jums ir laiks un vēlme palīdzēt, ja radās kādas problēmas. Kopā mēs braucām uz muzejiem, teātriem un citiem pasākumiem. Gāja vienmēr jautri. Jūs iemācāt ne tikai skolas priekšmetus, bet arī draudzību, laipnību un pacietību, mācāt arī dzīvi.

Skolotājs, kas mīl savu darbu un dara to ar prieku un mērķi padarīt gaišākus mūsu prātus- ir ideāls skolotājs. Jūs visi esat, skolotāji, ideāli.

Paldies Jums no mūsu ģimenes un liela pateicība par Jūsu darbu, ko ieguldāt mūsu audzināšanā un izglītošanā!

Bez Jūsu nesavtīgā darba nav iedomājama valsts izaugsme!!!