Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Apbalvo galvaspilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu labākos darbiniekus

Pirms dažām dienām svinīgā klātienes ceremonijā tika sumināti galvaspilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu labākie darbinieki. Sveicam un lepojamies ar katru talantīgu, pašaizliedzīgu kolēģi un jo īpaši ar mūsu arodbiedrības biedriem!
Martas Rinkas piemiņas balvu „Mūžs veltīts bērniem” par profesionālu, ilggadīgu darbu, pedagoģiskā mantojuma bagātināšanu, sasniegumiem un ieguldījumu sabiedrības labā saņēma Rīgas 13. pirmsskolas izglītības iestādes “Ābecītis” vadītāja Antra Vilcāne, LIZDA biedre jau no 1991. gada.
Balvu nominācijā „Par ieguldījumu pirmsskolā” par izcilu un ilgstoši rezultatīvu darbu, kā arī inovatīvu un radošu pieeju ieguva:
– Rīgas 5. pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” skolotāja un logopēde, LIZDA biedre, pirmorganizācijas vadītāja Ēvija Magaziņa,
– Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Asniņš” sporta skolotāja Inese Orlovska,
– Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja vietniece Edīte Nagļa, LIZDA biedre jau no 1990. gada, LIZDA pirmorganizācijas priekšsēdētāja, darbojas Rīgas arodorganizācijas Padomē.
-Rīgas 170. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja, LIZDA biedre Skaidrīte Gribute.
Savukārt nominācijā „Par ilggadīgu darbu profesijā” balva tika pasniegta:
– Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājai, mūsu arodbiedrības biedrei Lindai Eversai,
– Rīgas 223. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Ritai Pindusai,
– Rīgas 210. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja palīdzei Olgai Krasickai,
– Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Viršu dārzs” skolotāja palīdzei, LIZDA biedrei Monikai Jurānei,
– Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Bizmārītes” skolotājai Svetlanai Bulgakovai |
– Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kurzeme” skolotājai Janīnai Titovai.
Laureātes saņēma Goda rakstu, sudraba piespraudi saules simbolā, ko veidojuši latviešu mākslinieki Inita un Vitauts Straupes, kā arī Rīgas pašvaldības sarūpētās naudas balvas.
Papildus tika apbalvota Rīgas 244. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja palīdze Irēna Milta, Rīgas 61. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Eva Bāliņa un Rīgas 220. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Vija Butina, saņemot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pateicības rakstu, ziedus un piemiņas dāvanu.
Balvas Rīgas pašvaldības bērnudārzu labākajiem darbiniekiem piešķīra jau 12. reizi, lai tādējādi sekmētu sistēmisku darbinieku ieguldījuma izvērtēšanu, motivētu darba kvalitātes paaugstināšanai, kā arī izteiktu atzinību par sasniegumiem, godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu pirmsskolas izglītībā galvaspilsētā.
Pasniedzot balvas, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis pauda, ka „Latvijas izglītības sistēmā pirmsskolas pedagogi ir paši pirmie, kuri bērniem māca par mīlestību, cilvēcību un laipnību vienam pret otru. Bērnudārzos veidojas pamati tam, kāda būs Latvijas nākotne. Tāpēc strādāt pirmsskolā ir ļoti nozīmīgs uzdevums, kas pa spēkam ir ne katram. Šis nav viegls darbs – tas prasa lielu pacietību, daudz optimisma un patiesu mīlestību. Paldies Rīgas bērnudārzu darbiniekiem, kuri šo darbu veic no sirds, ar augstu atbildības sajūtu un izcilu profesionāli!”
Sirsnīgu paldies, sveicot ar ziediem un pateicības vārdiem, saviem kolēģiem klātienes pasākumā teica arī LIZDA Rīgas arodorganizācijapriekšsēdētāja Anita Asare,kā arī viņas vietniece Nataļja Grjazeva.
Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators.
FOTO: Romāns Kokšarovs (F64 Photo Agency) (https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?target=news_item&news_item=apbalvoti-rigas-pasvaldibas-bernudarzu-labakie-darbinieki-10356)