Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Ar katru mēnesi “Atlaižu grozs” top plašāks un daudzveidīgāks

Maijā, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības jubilejas mēnesī ar īpašu gandarījumu atgādinām par “dāvanām”, ko gan svētku, gan ikdienas reizēs programmas “Atlaižu grozs” ietvaros var saņemt arodbiedrības biedri. Savas preces un pakalpojumus LIZDA biedriem ar atlaidēm piedāvā vairāk kā 170 uzņēmumi visā Latvijā. Degvielas uzpildes stacijas, veselības centri, optikas veikali, kafejnīcas un muzeji – sadarbības partneru klāsts ir plašs un daudzveidīgs. Šoreiz, jubilejas reizē – par pašiem jaunākajiem piedāvājumiem Alūksnē.

  • Veikals “Solit”. -10 % atlaide, pērkot jebkuru biroja vai datorpreci, kas pieejama uz vietas veikalā. Adrese: Pils iela 60/1.
  • SIA “Autovilnis”. 10% pērkot automašīnu rezerves daļas. Adrese: Malienas iela 11.
  • Veikals “Home design”. -10% atlaide, pērkot jebkuru preci veikalā “SUFLĒ”, izņemot SALKO zīmola preces. Adrese: Tirgotāju iela 11-1
  • Kafejnīca “Pajumte”. -10 % atlaide visiem ēdieniem kafejnīcā “Pajumte”. Adrese: Pils iela 68.
  • Veterinārā klīnika “Labākie draugi”. -10% atlaide, veicot mājdzīvnieku sterilizāciju vai vakcināciju. Latgales iela 3A.

Atgādinām, ka saņemt alaidi var ikviens LIDA biedrs, uzrādot arodbiedrības apliecību. Tāpat atgādinām, ka maijā – LIZDA jubilejas mēnesī, īpaši uzrunājam uzņēmējus, aicinot piebiedroties “Atlaižu groza” programmai, lai ar savām precēm un pakalpojumiem iepriecinātu izglītības un zinātnes nozares darbiekus!