Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

… ar pārliecību un ticību ikdienā, ka esi pats labākais SKOLOTĀJS un ka šī profesija ir pati skaistākā!

Apsveikuma vārdi visiem pašaizliedzīgajiem, entuziasma pilnajiem, ikdienā nenogurdināmajiem Latvijas skolotājiem, profesionālos svētkus sagaidot!

 

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga

Apstājies…uz mirkli šodien apstājies,lai svētku dienā ļautos domām par sevi, savu vienreizēji skaisto,nozīmīgo,atbildīgo, cilvēcisko, zināšanām bagāto, pašaizliedzīgo, radošo profesiju SKOLOTĀJS! Apstājies,lai ļautos sirsnīgajiem atmiņu mirkļiem,kad tik daudziem sniegtas zināšanas,prasmes, kad tik daudziem būts klāt tik nozīmīgajā izglītības ceļā, kad saņemti tik daudz paldies un smaidi no skolēniem, vecākiem,kolēģiem!

Un tad ej uz priekšu, sper soli pretī izaicinājumiem bagātai rītdienai ar pārliecību un ticību ikdienā,ka esi pats labākais SKOLOTĀJS un ka šī profesija ir pati skaistākā!

LIZDA Padomes vārdā sveicam savus biedrus SKOLOTĀJU dienā un sakām sirsnīgu paldies par iespēju kopā veidot labāku rītdienu katram SKOLOTĀJAM!

 

***   ***   ***

 

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens

Vēlos pateikties jums visiem par mīlestību, pūlēm un nesavtīgo darbu, ko ik dienu veltāt skolēniem – mūsu valsts nākotnei!

Šajā dienā vēlos izcelt īpaši svarīgo, taču ne vienmēr vieglo un novērtēto pedagogu darbu. Cauri laikiem skolotājs ar savu degsmi, zināšanām un radošumu, ir spējis pielāgoties aizvien jaunām un nebijušām situācijām, lai atrastu ceļu pie skolēna. Katrs no viņiem dara ļoti grūtu, bet mums visiem tik nozīmīgu darbu, kam nepieciešamas ne tikai zināšanas un pieredze, bet arī spēks un iedvesma ikdienā! Tieši skolotājs ir tas, kurš mūs, mūsu bērnus un mazbērnus sagatavo lielajai un īstajai dzīvei.

Šo sacīdams, vēlos atgādināt to, cik svarīgs skolotājam ir sabiedrības atbalsts un novērtējums.

Mums kā sabiedrībai ir jāpalīdz celt skolotāja profesijas prestižu, kā arī likt saprast un novērtēt skolotāja īpašo un tik ļoti svarīgo lomu mūsu vidū. Mūsu kopīgais uzdevums ir stiprināt, iedvesmot un novērtēt skolotāju – mūsu atbalstu un pilnveidotāju -, jo izglītoti cilvēki ir pamats ikvienai sabiedrībai.

Mīļie skolotāji, no sirds novēlu nezūdošu mīlestību un iejūtību pret bērniem, veiksmīgu, saticīgu un iedvesmas bagātu jauno mācību gadu!