Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Dāvana tikai LIZDA biedriem – izrāde par brīvu

Latvijas Leļļu teātris Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem jau atkal ir sarūpējis lielisku dāvanu. 8. novembrī par brīvu var noskatīties kritiķu novērtēto un vairākkārt titulēto Leļļu teātra izrādi “Zelta zirgs” (16+).

“Nāciet uz patiešām ļoti labu izrādi! Laikam jau lielākā daļa sabiedrības nemaz nevar iedomāties un nezina, ka Leļļu teātrī ir arī izrādes pieaugušajiem,” tā aicinot LIZDA biedrus par brīvu noskatīties titulēto izrādi izsakās Latvijas Leļļu teātra pārstāvji.

Izrāde “Zelta zirgs” ir viesrežisora, pasaulē atzītā horeogrāfa un leļļu meistara, brazīlieša Dudas Paivas saturiski un vizuāli laikmetīgs skatījums uz labi zināmo Raiņa lugu. Vairāk par izrādi šeit: http://www.lelluteatris.lv/lv/3104-zelta-zirgs#video

Izrāde tika nominēta “Spēlmaņu nakts 2017/2018” balvai kategorijā “Gada lielās formas izrāde”, savukārt krievu trupas aktieris Aleksandrs Jonovs par darbu šajā izrādē ieguva “Spēlmaņu nakts 2017/2018” balvu “Gada aktieris otrā plāna lomā”!

LIZDA biedri par brīvu Latvijas Leļļu teātra izrādi pieaugušajiem “Zelta zirgs” var apmeklēt  8. novembrī pulksten 19.00. LIZDA biedri bezmaksas biļetes uz 8. novembra izrādi var pieteikt, zvanot Latvijas Leļļu teātra administrāciju pa tālruni 67285418.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=x7NOtv2czcM