Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Gatavojoties nākamajam darba posmam, LIZDA vadība dodas reģionālajās vizītēs un tiekas ar Arodorganizāciju biedriem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība un tās vadība augustu velta svarīgam uzdevumam. Pirms jaunā mācību gada notiek sanāksmes kopā ar kolēģiem no reģioniem, izrunājot aktuālās problēmas un informējot par situāciju nozarē kopumā.
Augstā jau ir notikušas sešas reģioonālās vizītes, viesojoties gan Kurzemes un Latgales pusē, gan apmeklējot no Rīgas ne tik tālu esošās Jelgavu un Bausku. Jautājumi, kas satrauc arodbiedrības biedrus, skar visplašāko tēmu loku, tostarp tika diskutēts par mobilnga problemātiku un pedagogu komunikāciju ar skolēnu vecākiem, arī par transporta un mājokļa izdevumu kompensācijas mehānismiem un socālo pedagogu darba samaksas avotiem.
LIZDA vadība arī informēja kolēģus par patreiz notiekošajām sarunām ar Izglītības un zinātnes ministriju par sociālā miera nodrošināšanu nozarē un par streika vienošanās izpildi. Tāpat tika runāts par tādiem būtiskiem aspektiem kā veselības apdrošināšana, mācību līdzekļu pieejamība, pedagogu atalgojums u.c.
Šoreiz daudz tika diskutēts arī par arodbiedrības misiju kā tādu, par LIZDA vīziju, kopīgās idejas spēku un to, kādu funkciju mūsdienās pilda arodbiedrību kustība.
14. augusts LIZDA vadības reģionālā vizīte Madonas Arodorganizācijas sanāksmē.

17. augusts LIZDA vadības dalība Jelgavas, Jelgavas novada un Bauskas Arodorganizāciju sanāksmēs.

21. augusts LIZDA vadības dalība Ogres Arodorganizācijas sanāksmē.

22. augusts LIZDA vadības dalība Aizkraukles Arodorganizācijas sanāksmē.

24. augusts LIZDA vadības dalība Kuldīgas novada Arodorganizācijas sēdē.
28. augusts LIZDA vadības dalība Jēkabpils  Arodorganizācijas sēdē.