Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

I. Vanaga: Aicinu piedalīties 14. Saeimas vēlēšanās, apliecinot savstarpējo atbalstu, pilsonisko līdzdalību un uzticot savu balsi LIZDA biedriem! 

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga aicina visus arodbiedrības biedrus, kā arī ikvienu nozares pārstāvi rast laiku un motivāciju doties uz 14. Saeimas vēlēšanām, kas notiks jau šo sestdien, kā arī atbalstīt kolēģus, ieliekot tieši LIZDA biedram “+”. 14.Saeimas vēlēšanās kandidē 23 LIZDA biedri. 

I. Vanaga mudina apliecināt arodbiedrības saliedētību arī Saeimas vēlēšanās, apliecinot savstarpējo atbalstu, pilsonisko līdzdalību, savu interešu aizstāvēšanu, uzticot savu balsi LIZDA biedram!

I. Vanaga uzsver, ka aicina visus savus kolēģus: “atbalstīt LIZDA biedrus, kuri kandidē 14.Saeimas vēlēšanās! LIZDA Statūtu punkts nosaka: “2.2.Savu mērķu realizēšanai arodbiedrība: sekmē arodbiedrības pārstāvju ievēlēšanu Saeimā un pašvaldībās, atbalsta tās vēlēšanu programmas, kas atbilst arodbiedrības interesēm”. Mums ir svarīgi, lai 14.Saeimā un valdībā ir spēcīgāk pārstāvēta izglītības un zinātnes nozares darbinieku balss un lai mūsu ievēlētie biedri aktualizē pedagogiem, zinātniekiem un tehniskajiem darbiniekiem aktuālus jautājumus, panāk risinājumus, atgādina politiķiem par atbildību, panākto vienošanās pildīšanu, normatīvo aktu ievērošanu! Mums ir svarīgi, lai LIZDA biedri tiek ievēlēti un profesionāli skaidro citiem politiķiem, kāpēc ir vai nav jāīsteno kāda reforma, kāpēc nepieciešami atbilstoši resursi pārmaiņu kvalitatīvai ieviešanai, kāpēc jāpaaugstina visu izglītības un zinātnes nozares darbinieku profesijas prestižs. Mums ir svarīgi, lai panāktu arī gadiem pastāvošu problēmu risinājumus, taču tas nebija iespējams, ja politiķiem izglītības nozare bija prioritāte tikai vārdos. Tāpēc ievēlētais LIZDA biedrs būs nozares darbinieku vēstnieks! Mums ir svarīgi, lai tiek veicināta izpratne nacionālā līmenī par sociālo dialogu, sociālo partneru lomu, kā arī uzlabota sociālā dialoga kultūra! Un tas ir iespējams, tāpēc 14.Saeimā jābalso par LIZDA biedriem! ”

“Esam aktīvi, dodamies balsot 1.oktobrī, aicinām balsot savus radus, draugus un kolēģus! Un atceramies, ka mums 14.Saeimā ir jāievēlē pēc iespējas vairāk LIZDA biedrus, kuri būs mūsu atbalsts  ikdienas sadarbībā ar lēmējvaru un izpildvaru!”