Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Izmanto “Atlaižu grozu” un dodies uz Tina Turner tribute šovu TYPICALLY TINA

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības biedriem ir lieliska iespēja apmeklēt Tīnas Turneres tribute šovu ar 25% atlaidi. Koncerti notiks Rīgā, Daugavpilī un Liepājā.

“Tribute Show” ir koncerts, kurā vizuāli un vokāli līdzīgi mākslinieki izpilda leģendāru mākslinieku dziesmas, lai godinātu viņu mūziku un atcerētos viņu ieguldījumu mūzikas industrijā.

Vairāk nekā 50 gadus pēc savas debijas Tīna Tērnere neapšaubāmi joprojām ir roka karaliene, dīva, kura pielūdzēju pūļus visā pasaulē sajūsmina ar savu jaudīgo vokālu un apburošo harizmu. Tagad šovs „Typically Tina”, Karin Bello izpildījumā, kas ir koncerts par godu Tīnai Tērnerei, atjauno šo leģendu. Ar savu uzbudinošo balsi un apbrīnojamo ārieni, dzīvo mūziku un dejotājiem viņi nodod leģendārās Tīnas Tērneres jutekliskumu, emocijas un spēku, ideāli apvienojot soulu un rokenrolu. Koncertā skan dziesmas, kuras gūst atsaucību visās paaudzēs; tie ir visi karalienes nemirstīgie hīti, tai skaitā, What’s Love Got to Do with It, We Don’t Need Another Hero, Proud Mary, Private Party, Simply The Best un kulta River Deep – Mountain High. Enerģiskajā šovā, kas liek skatītājiem celties kājās koncertzālēs visā Lielbritānijā, Eiropā un Amerikā – „Typically Tina” koncertā tiek atklāta visa Tīnas Tērneres kaisle un spēks, vēlreiz apliecinot, ka viņa joprojām ir Simply The Best.

RĪGA – 06.06. – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124725
LIEPĀJA – 07.06. – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124700
DAUGAVPILS 08.06. – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124699

 

“Atlaižu groza” kods pie dalīborganizāciju vadītājiem!