Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Iznācis “LIZDA Vēstnesis” ziemas numurs; šoreiz un turpmāk tikai elektroniskā formātā

Pie lasītājiem devies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA)  žurnāla “LIZDA Vēstnesis” ziemas numurs. Jaunākajā izdevumā ir intervijas, atskats uz 2019. gadā paveikto un daudz noderīgas informācijas. Šoreiz un arī turpmāk “LIZDA Vēstnesis” iznāks tikai elektroniskā formātā.

Jaunākajā numurā lasiet par LIZDA īstenotajām nozīmīgākajām aktivitātēm un sasniegumiem 2019. gadā.  Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) Kvalitātes novērtēšanas departamenta vadītājs Rolands Ozols informē par jaunumiem un pārmaiņām skolu akreditācijas procesā. Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis intervijā stāsta par vietvaru sadarbību ar arodbiedrību un sauc LIZDA par ļoti ietekmīgu organizāciju. Skolēni un studenti dalās atziņās, kāpēc viņi izvēlējušies kļūt par pedagogiem.

Jaunajā “LIZDA Vēstnesis” numurā ir skaidrojums kā atšķirt darba līgumu no citiem līguma veidiem, publicēti arodorganizāciju reģionālo konferenču norises datumi un cita noderīga informācija.   

Lasot “LIZDA Vēstnesis” ziemas numuru, uzzināsiet kā kļūt  par LIZDA noslēgumu darbu konkursa “Atspēriens” dalībnieku.

Vēlreiz  svarīgi uzsvērt, ka šoreiz un arī turpmāk “LIZDA Vēstnesis” iznāks tikai elektroniskā formātā.

“LIZDA Vēstnesis” ziema 2020