Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Izsludinām pieteikšanos apbalvojumam “Sociālā dialoga balva 2022”

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība izsludinājusi pieteikšanos apbalvojumam “Sociālā dialoga balva 2022”. Tā mērķis ir noskaidrot un godināt labākos sociālā dialoga partnerus darba vietās, kurās īstenots profesionāls, cieņpilns, uz darba ņēmēju sociālo, tiesisko, ekonomisko, profesionālo interešu aizstāvību, kā arī labas pārvaldības, sadarbības stiprināšanas principiem balstīts sociālais dialogs.

 

Katra arodorganizācija var izvirzīt vienu pirmorganizāciju, kurā uz 01.10.2022. vismaz 75% no izglītības iestādē strādājošajiem ir arodbiedrības biedri. Institucionālā arodorganizācija var pieteikties, ja tajā uz 01.10.2022. vismaz 75% no institūcijā strādājošajiem ir arodbiedrības biedri. Pieteikumus iesniedz LIZDA arodorganizācijas priekšsēdētājs.

 

Kurzemē, Latgalē, Zemgalē tiek nominēta katrā reģionā viena izglītības iestāde, Vidzemes reģionā tiek nominētas divas izglītības iestādes, jo tajā iekļauta Pierīga un Rīga. Institucionālās arodorganizācijas pretendē uz vienu balvu.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2022.gada 1.decembrim. LIZDA Valde izvērtē pieteikumus un apstiprina balvas ieguvējus. Balvas pasniegšana notiks 2022.gada 14.decembrī, Rīgā.*

*Vienas balvas apmērs ir 300 eiro, kas tiek apmaksāts no projekta “Sociālā dialoga uzlabošana izglītībā – Norvēģijas un Latvijas pieredze” (Projekta Nr.2019/101867).