Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA aicina jaunus biedrus un izsludina konkursu “ATTĀLUMS SATUVINA”

Mudinot izglītības un zinātnes nozarē strādājošos pandēmijas laikā kļūt vēl vienotākiem un spēcīgākiem, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) izsludina konkursu “Attālums satuvina”, aicinot pedagogus pievienoties arodbiedrībai, izmantot attālinātās pieteikšanās iespējas. Katrs pedagogs, kurš līdz 19. maijam kļūs par LIZDA biedru, piedalīsies naudas balvas izlozē ar kopējo fondu 1000 euro.

 

Konkursa “Attālums   satuvina” mērķis ir mudināt pedagogus pievienoties arodbiedrībai, lai kopīgi iestātos par nozarē strādājošo darba, ekonomiskajām, sociālajām un profesionālajām interesēm.

Arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga uzsver: “Lai pandēmijas laiks mūs satuvinātu  un kopā padarītu vēl spēcīgākus, ikviens izglītības un zinātnes nozarē strādājošais līdz 2021. gada 19. maijam (valstī izsludinātajām ārkārtas stāvoklim) aicināts pievienoties LIZDA. Šajā grūtajā laikā mums jābūt drosmīgiem, jāatbalsta vienam otru un jāapievienojas lielākajā un ietekmīgākajā  nozaru arodbiedrībā  Latvijā,  lai veicinātu izglītības un zinātnes nozares pārstāvju savstarpējo solidaritāti, aktīvāku interešu un tiesību pārstāvniecību sākot no darba vietas līdz nacionālajam līmenim.”

 

Lai piedalītos konkursā un kļūtu par LIZDA biedru, dalībniekam jāatsūta elektroniski parakstīts vai ieskenēts/nofotografēts iesniegums  par  iestāšanos LIZDA uz e-pastu akcija@lizda.lv. E-pastā obligāti norādīt konkursa  dalībnieka vārdu, uzvārdu, e-pastu, mobilā telefona numuru, lai varam sazināties.

Katrs pedagogs, kurš līdz 19. maijam no jauna pievienosies LIZDA, piedalīsies naudas laimestu izlozē ar kopējo balvu fonfu 1000 euro.

Ikvienam būs iespēja laimēt kādu no balvām: vienu naudas balvu 200 EUR vērtībā, piecas naudas balvas 50 EUR vērtībā, piecas naudas balvas 40 EUR vērtībā, septiņas balvas 30 EUR vērtībā, kā arī septiņas balvas 20 EUR vērtībā.