Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA biedrs Arvis Sprude kļuvis par pirmo latvieti, kurš izcīnījis tiesības piedalīties ekstrēmajā Transsibīrijas daudzdienu velobraucienā

Arvis Sprude ir sporta skolotājs Kuldīgas 2. vidusskolā un paralēli savam  ikdienas darbam skolā viņš ir  aizrautīgs riteņbraucējs, kurš pirmais no Baltijas izcīnījis tiesības piedalīties pasaules ekstrēmākajās  šosejas riteņbraukšanas daudzdienu sacensībās  Krievijā  – Red Bull Trans Siberian Extreme.

Par kuldīdznieka sasniegumiem ziņo daudzi Latvijas masu mediji. Latvijas Sabiedriskā medija mājas lapā ievietotajā videomateriālā uzsvērts, ka dalībai sacensībās Arvis pieteicās jau pērnā gada janvārī. Viņš bija viens no 3000 pretendentiem uz 15 vietām. Sīvā konkurencē viņš vienīgais no Baltijas izcīnīja tiesības startēt ekstrēmajā daudzdienu velobraucienā. Ar šosejas riteņbraukšanu Arvis nodarbojas aptuveni 10 gadus, aktīvāk – pēdējos piecus. Aizstāvējis arī “Evelo team” godu un jau vairākus gadus ir viens no Latvijas vadošajiem amatieru braucējiem. Šobrīd no darba brīvajā laikā Arvis aktīvi gatavojas sacensībām, pēc trenera Toma Flakša izveidotas programmas dienā trenējoties vidēji četras stundas. Videomateriālu LSM par Arvi Sprudi var noskatīties šeit!

Lai cīnītos par Red Bull Trans Siberian Extreme titulu ar  sportistiem no citām pasaules valstīm LIZDA biedram Arvim Sprudem ir nepieciešams iemaksāt dalības maksu. Vienoties par atbalstu sportistam var sazinoties ar viņu personiski: arvis.sprude@inbox.lv vai 29527988.

Prezentācija par atbalstu Arvim Sprudem šeit!