Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA Daugavpils arodorganizācija sumina labākos kolēģus, iepriecina bērnus un dodas ciemos pie gardumu meistariem Lietuvā

Kad gandrīz visas dāvanas ir saņemtas, Ziemassvētki nosvinēti, Jaunais gads ir sagaidīts, bet diena kļuvus jau par 10 minūtēm garāka, pienāk laiks LIZDA Daugavpils arodorganizācijas Padomes izbraukuma svinīgai sēdei, kad suminām gada labākos pirmorganizāciju priekšsēdētājus un sakām PALDIES par paveiktajiem darbiem!

 

Šoreiz  4.janvārī  viesojāmies kaimiņvalstī, Lietuvas pilsētiņā Ignalinā, kur  bija iespēja iepazīties  ar muzeja ekspozīciju un gardā šakota cepšanas vēsturi, noskatīties īsfilmu  par šī neparastā konditorejas izstrādājuma vēsturi. Katrs bija  iesaistīts šakota cepšanas procesā uz īstas uguns, kā arī  dāvanā saņēmām gatavo, pašu cepto gardumu.

Tad nāca laiks labāko arodbiedrības priekšsēdētāju sumināšanai.

 

Šogad labākie pirmorganizāciju priekšsēdētāji bija trīs:

no nesen ievēlētajiem (darba pieredze līdz 2 gadiem)- Jekaterina Krankale (LIZDA Daugapils AO 4.pirmsskolas izglītības iestādes pirmorganizācijas priekšsēdētāja)

labākais priekšsēdētājs –  Dace Ozerska (LIZDA Daugapils Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” pirmorganizācijas priekšsēdētāja)

vislabākā –  Anna Baltrūne (LIZDA Daugapils AO Ķīmijas apkaimes pirmsskolas izglītības iestādes pirmorganizācijas priekšsēdētāja).

 

 

Pirmo reizi šogad LIZDA Daugavpils Padome sadarbībā ar Daugavpils teātra aktieriem un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi “Vienības nams” organizējām Jaungada pasākumu LIZDA biedru bērniem  vecumposmā līdz 10 gadiem. Kopā sanāca apmēram 230 bērni. Pasākuma laikā bērni juta līdzi mazajai Pūķītei, kuras ceļš no Rūķupūķu zemes līdz Latvijai  bija tāls un piedzīvojumu pilns, bērni gāja rotaļās ar Salaveci un pasākuma kulminācijā saņēma saldās dāvanas, kuras sarūpēja LIZDA!

 

Pateicamies par sadarbību Daugavpils teātra aktieriem un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi “Vienības nams” administrācijai.  Paldies!

 

Informāciju sagatavoja: LIZDA Daugavpils AO priekšsēdētāja Svetlana Orlova