Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA Padome izvērtēs ministres I. Šuplinskas atbildes uz LIZDA prasībām, arodbiedrība aicina medijus piedalīties preses konferencē

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) trešdien, 25. novembrī LIZDA Padomes sēdē slēgtajā daļā izvērtēs izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas atbildes uz LIZDA iesniegtajām prasībām. Pēc atbilžu izvērtēšanas arodbiedrības pārstāvji lems par turpmākajiem soļiem, tostarp arī par ministres Ilgas Šuplinskas iespējamo demisijas pieprasīšanu.

Oktobra beigās LIZDA Valdes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums par sasteigtajām un nekvalitatīvajām reformām izglītībā prasīt skaidrojumu izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai. Vienlaikus arodbiedrība izvirzīja ministrei vairākas prasības, norādot, ja tās netiks pildītas LIZDA varētu lemt par ministres demisijas pieprasīšanu. 12. novembra LIZDA Padomes sēdē arodbiedrības biedri par demisijas pieprasīšanu vēl nelēma, bet izvirzīja ministrei papildus prasības. 25. novembra LIZDA Padomes sēdē arodbiedrība izvērtēs ministres sniegtās atbildes uz prasībām un tad lems par turpmākiem soļiem, tostarp, arī par iespējamo demisijas pieprasīšanu.

Uzmanību medijiem: 25. novembrī, plkst. 15.00 ZOOM platformā notiks preses konference, kurā LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga informēs par LIZDA Padomes sēdē pieņemto lēmumu. Dalību preses konferencē var pieteikt, rakstot uz e-pastu: guntis.meisters@lizda.lv.  Medijiem tiks izsūtīta ZOOM pieteikšanās saite.

Vairāk par LIZDA izvirzītajām prasībām ministrei I. Šuplinskai lasīt šeit!

 Foto no LIZDA arhīva.