Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA paraksta sadarbības līgumu ar Igaunijas arodbiedrību UNIVERSITAS

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) parakstījusi sadarbības līgumu ar Igaunijas augstskolu un zinātnisko institūtu arodbiedrību UNIVERSITAS.

Sadarbības līgums paredz apmainīties ar informāciju, dalīties ar problēmsituāciju risinājumiem augstākās izglītības un zinātnes jomā Latvijā un Igaunijā, rīkot kopīgus pasākumus un kopīgi piedalīties starptautiskos projektos.

LIZDA un UNIVERSITAS sadarbība norit jau aptuveni 2 gadus. Igauņu kolēģus interesē LIZDA arodbiedrības struktūra un biedru pārstāvniecība (LIZDA apvienojušies aptuveni 24 tūkstoši biedru, kuru sastāvā ir pedagogi, augstskolu mācībspēki, zinātnieki un tehniskie darbinieki). Igaunijas kolēģi augstu novērtē LIZDA darbību un vēlas stiprināt gan divpusējo sadarbību, gan saliedēt spēkus, pārstāvot biedru intereses starptautiskajās arodbiedrību organizācijās. Vizītes laikā bija tikšanās un viedokļu apmaiņa par aktualitātēm ar Ilzi Trapencieri – Latvijas Zinātnes darbinieku AO apvienības priekšsēdētāju un biedriem.