Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA sveic jauno ministri, novēl izveidot un uzturēt cieņpilnu, profesionālu sociālo dialogu

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība sveic jauno nozares vadītāju Anitu Muižnieci. Arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga: Novēlam jaunajai ministrei profesionālu komandu, izturību un atbalstu no sadarbības partneriem un politiskās vides. Novēlam sadzirdēt nozari, izveidojot un uzturot cieņpilnu, profesionālu sociālo dialogu. Mudinām pilnveidot uzsāktās reformas tā, lai tās būtu labvēlīgākas nozarei.

Kā zināms, Saeima šodien par izglītības ministri ievēlēja Saeimas deputāti un agrāko angļu valodas skolotāju Anitu Muižnieci (JKP), kura amatā nomaina savu bijušo partijas biedreni Ilgu Šuplinsku (JKP).

A. Muižniece 2010.gadā ieguvusi pirmā līmeņa augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Laikā no 2014.-2018.gadam Muižniece ieguva arī profesionālo bakalaura grādu pedagoģijā Latvijas Universitātē (LU). Turpinot mācības LU, politiķe 2019.gadā ieguva izglītības zinātnes maģistra grādu.

A. Muižniece Saeimā darbojās Izglītības, kultūras un zinātnes un Eiropas lietu komisijā. Savukārt iepriekš politiķe darbojusies arī Ilgtspējas attīstības komisijā. Tāpat Muižniece piedalījās Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijā.