Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA vadība un birojs tiekas ar pandēmijas apstākļos klātienē sen nesastaptiem kolēģiem

Vasaras sākums Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībai iesācies ar vairākiem sen gaidītiem pasākumiem, beidzot klātienē tiekoties ar reģionālajām organizācijām un viesojoties pie pandēmijas apstākļos sen nesastaptiem kolēģiem.

Jūnija sākumā LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga un priekšsēdētājas vietniece Irina Avdejeva viesojās pie Tukuma novada arodorganizācijas, pasniedza atzinības rakstus Tukuma novada speciālās izglītības iestādes PO priekšsēdētājai Sarmītei Balodei un PII “Taurenītis” PO priekšsēdētājai Irinai Mališevai par ilggadīgu, godprātīgu un iniciatīvas bagātu darbu arodbiedrībā. Tāpat tika sveikti konkursa “Pa vienam mēs lūdzam, kopā panākam” naudas balvas ieguvēji  Pūres pamatskolas un Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas pirmorganizācijas. Inga Vanaga arī sniedza intervija vietējai presei “Tukuma neatkarīgās ziņas” žurnālistei Agitai Puķītei.

Savukārt 3. jūnijā LIZDA birojā viesojās Valkas arodorgaizācijas kolēģi, iepazīstot LIZDA biroja darba ikdienu, personīgi iepazīstoties ar katru no biroja darbiniekiem, kā arī uzklausot ziņojumu par LIZDA kopīgi šogad sasniegto.