Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Mediķi rīko politiķiem viktorīnu “Valsts budžets”; būs jāatbild arī uz LIZDA jautājumiem

 

Lai pārbaudītu politiķu  zināšanas par nākamā gada valsts svarīgāko finanšu dokumentu – valsts budžetu 2020, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB),  Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMa) sadarbībā ar “Prāta spēles” rīko viktorīnu “Valsts budžets”.

 Viktorīnā aicināti piedalīties Saeimas deputāti, premjers un ministri. Jautājumus par valsts budžetu politiķiem sagatavojusi arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).  LIZDA jautājumi būs par finansējumu izglītībai un zinātnei 2020. gada budžetā. 

Politiķu prāta spēles notiks 11. decembrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 LĀB Viesību zālē, 3. stāvā, Blaumaņa iela 38/40, Rīga. Brīva ieeja ikvienam interesentam!

Viktorīnas jautājumus sadarbībā ar tiesību, politikas un ekonomikas ekspertiem izstrādājuši “Prāta spēles” organizatori, kas arī nodrošinās pasākuma moderēšanu un rezultātu apkopošanu.

Politiķu sniegumam līdzi varēs sekot Delfi.lv un portāla sociālo mediju kontos: viktorīnas rezultāti tiks paziņoti tajā pašā dienā, bet to detalizēta analīze būs lasāma nākamajās dienās. Pirmo trīs vietu ieguvējiem pasākuma organizatori ir sarūpējuši šokolādi un bezalkoholisko dzirkstošo vīnu.

Detalizēta informācija par viktorīnu: //bit.ly/2sc7OXc

Foto: Saeimas kanceleja