Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Mudinām LIZDA biedrus, kā arī ikvienu izglītības un zinātnes nozares pārstāvi līdz 17.novembrim ziedot Ukrainas izglītības un zinātnes darbiniekiem, kuri cietuši kara darbībā

Sagaidot Latvijas valsts svētkus, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība mudina stiprināt un atbalstīt tos, kuru gara spīts, vienotība un neatkarības mīlestība ir kļuvusi par gribasspēka paraugu visai pasaulei. Ukraiņu tauta ar savu nelokāmo pretsparu iebrucējiem demonstrē to lojalitāti savai valstij, pēc kādas ir jātiecas katrai demokrātiskai sabiedrībai. Apliecinot vienotību ar Ukrainas tautu un cieņu mūsu profesijas kolēģiem,  LIZDA aicina katru LIZDA biedru, katru mūsu pirmorganizāciju, kā arī ikvienu izglītības un arī zinātnes nozares pārstāvi līdz š.g. 17.novembrim ziedot Ukrainas izglītības un zinātnes darbiniekiem, kuri cietuši kara darbībā.

Novembris ir patriotisma mēnesis, laiks, kad jo īpaši piedomājam par to, kāda vērtība ir suverēnai valstij un mūsu tautas neatkarībai. Šis ir brīdis pašiem sev atgādināt, cik nozīmīgas vērtības ir vienotība, solidaritāte un atbalsts, bez kurām nevar paveikt nevienu būtisku lietu. Šīs vērtības savā ikdienas darbā akcentē arī LIZDA, atgādinot, ka arodbiedrība ir tas domubiedru kopums, kur savstarpējais atbalsts ir viena no lielākajām pamatvērtībām.

Atbalstot mūsu kolēģus Ukrainā un uzklausījusi LIZDA priekšsēdētājas Ingas Vanagas sniegto informāciju par nepieciešamā atbalsta sniegšanu Ukrainas
izglītības un zinātnes darbiniekiem, LIZDA Padome ir lēmusi:

mudināt katru LIZDA biedru, katru mūsu pirmorganizāciju, kā arī ikvienu izglītības un arī zinātnes nozares pārstāvi līdz š.g. 17.novembrim ziedot Ukrainas izglītības un zinātnes darbiniekiem, kuri cietuši kara darbībā.

Līdzekļus ieskaitīt LIZDA bankas kontā (LV32UNLA0055002938235, Reģistrācijas numurs 40008043830), maksājuma mērķī norādot – “ziedojums Ukrainas izglītības un zinātnes darbinieku atbalstam”.