Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Muzeju nakts rosība šogad pieskandināja arī LIZDA biroju

Ar izzinošiem eksperimentiem, jaunākajām mācību procesa tehnoloģijām, ar konkursiem, balvām un fotografēšanos šogad, pirmo reizi Muzeju nakts rosība pieskandināja arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku biroja telpas.

Priecājamies par katru viesi, kurš 13. maija vakarā atnāca ciemos, lai iepazītu arodbiedrības ikdienas darbu, uzzinātu par mūsu misiju, kā arī jautrā, izzinošā veidā palūkotos gan uz pedagoga profesiju kopumā, gan uz mācību stundu procesu.

Šogad pirmo reizi Muzeju naktī piedalījās LIZDA biroja mājvieta – Arodbiedrību nams, Rīgā Bruņinieku ielā. Arodbiedrību nams aicināja gan uz kora koncertu, gan uz ekskursiju pa ēku, gan uz burvīgu pastaigu “pa jumtiem”, atverot saviem apmeklētājiem ēkas augšējo stāvu no kura paveras pasakains skats pāri Rīgas namu jumtiem.

Tikmēr LIZDA saviem viesiem piedāvāja izbaudīt ģeogrāfijas stundu, kas papildināta ar virtuālās realitātes simulāciju, tāpat arī piedalīties ķīmijas eksperimentos, uzzināt faktus par arodbiedrības ikdienas darbu un izstaigāt pedagoga darbam veltītu karikatūru izstādi.