Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta LIZDA eksperte Anda Grīnfelde

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) 9.kongresā vakar organizācijas priekšsēdētāja amatā pārvēlēts Egils Baldzēns, kurš LBAS vada kopš 2016.gada decembra. Savukārt par LBAS priekšsēdētāja vietniecēm ievēlēja līdzšinējo Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrības Juridiskās daļas vadītāju Gitu Oškāju un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības eksperti sociāli ekonomiskajos jautājumos Andu Grīnfeldi. Sveicam LBAS vadību, kā arī mūsu kolēģi jaunajā amatā un ar jaunajiem darba izaicinājumiem!

LBAS 9.kongress pieņēma LBAS Statūtu jauno redakciju, kā arī apstiprināja LBAS stratēģisko darbības virzienus no 2021. līdz 2026.gadam. LBAS kongress pieņēma rezolūciju “Par jauniešu iesaistīšanu arodbiedrībās, izpratnes veicināšanu un iesaistīšanu lēmumu pieņemšanas procesos” un rezolūciju “Par LBAS prasībām valdībai un Saeimai”.

LBAS 9.kongresa atklāšanā piedalījās Valsts prezidents Egils Levits, labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis.