Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Pievienojies un esi solidārs! Gada laikā Ukrainas pedagogu un zinātnieku atbalstam jau esam savākuši 45,5 tūkstošus eiro

Šodien aprit gads kopš 2022. gada 24. februārī tika uzsākta Krievijas agresija Ukrainā. Karš, kurā tiek izpostītas pilsētas, sabombardētas skolas, kurā bērni paliek bez vecākiem, bez pajumtes, bez izglītības iespējām. Šis karš ir iedragājis to pasaules kārtību, kāda tā pastāvēja iepriekš. Tas mainīja redzējumu gan par katras valsts vietu un lomu, gan arī sabiedrības un indivīdu apziņu par savu un līdzcilvēku drošību un līdzdalību globālajos procesos. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība pievienojas līdzjūtības vārdiem Ukrainas iedzīvotājiem un atgādina, ka katram no mums ir iespēja dot savu artavu Ukrainas tautas atbalstam.

Kopš pērnā gada 1. marta pēc Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības iniciatīvas norit ziedojumu vākšana Ukrainas pedagogu un zinātnieku saimes atbalstam. Pērn pirmā ziedojumu vākšanas mēneša laikā LIZDA dalīborganizācijas, atsevišķas izglītības iestādes un individuālie ziedotāji bija saziedojuši jau teju 22 tūkstošus eiro, aktīvi izrādot savu labo gribu. Gada laikā, kopš turpinās Krievijas agresija Ukrainā, LIZDA izplatījusi vairākus aicinājumus atbalstīt Ukrainas kolēģus, tostarp novembrī, sagaidot Latvijas valsts gadadienu. Novembra akcijā kopā mums izdevās savākt 8254 euro. Bet kopumā gada laikā Ukrainas pedagogu un zinātnieku sasāpējušo ikdienas problēmu risināšanai esam savākuši 45,5 tūkstošus eiro. Pateicamies katram, kurš bijis atsaucīgs!

Atgādinām, ka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ir atvērusi īpašu ziedojumu kontu, no kura, sadarbībā ar Ukrainas izglītības un zinātnes darbinieku  arodbiedrību, visi saziedotie līdzekļi tiks nodoti tieši  Ukrainas izglītības un zinātnes darbinieku atbalstam. 

Lai atbalstītu Ukrainas kolēģus, aicinām ikvienu izglītības un zinātnes nozarē strādājošo brīvprātīgi ziedot šajā kontā – 

LV32UNLA0055002938235 (Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība, Reģistrācijas numurs 40008043830).  

Maksājuma mērķī lūgums norādīt – ziedojums Ukrainas izglītības un zinātnes darbinieku atbalstam.