Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Rīgas Valsts ģimnāzijās un galvaspilsētas vidusskolās varēs iestāties, kārtojot apvienoto iestājpārbaudījumu

flickr.com

Lai iestātos un nākamajā gadā sāktu mācības Rīgas Valsts ģimnāziju 7. vai 10.klasē, kā arī galvaspilsētas skolu 10.klasēs, skolēniem būs jākārto apvienotais iestājpārbaudījums, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Informācija par pieteikšanos iestājpārbaudījumiem, kā arī par to norises laiku un vietu būs pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) tīmekļa vietnē “www.izglitiba.riga.lv”, kā arī skolu mājaslapās.

Lai iestātos Rīgas Valsts ģimnāziju 10.klasēs vienotais iestājpārbaudījums matemātikā notiks 15.maijā, bet lai iestātos 7.klasē iestājpārbaudījums būs 22.maijā. Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā papildus būs jākārto iestājpārbaudījums angļu vai vācu valodā, savukārt Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā – kombinētais pārbaudījums valodā un vēsturē tikai tiem skolēniem, kuri pretendēs uz iestāšanos humanitārajā klasē.

Reģistrēties šiem iestājpārbaudījumiem varēs elektroniski divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises RD IKSD tīmekļa vietnē “www.izglitiba.riga.lv”, kā arī šo ģimnāziju mājas lapās.

Šogad jau otro gadu vienots kombinēts iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā tiks organizēts arī uz Rīgas pašvaldības vidusskolām, kuras kā uzņemšanas kritēriju noteikušas iestājpārbaudījumu. Kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā uz 10.klasi notiks 10.jūnijā. Reģistrēties kombinētajam iestājpārbaudījuma varēs elektroniski divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises  vietnē “www.izglitiba.riga.lv”