Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Sagaidot svētkus, aicinām visiem kopā izveidot vissirsnīgāko novēlējumu kartiņu Latvijas pedagogiem

Sagaidot Skolotāju dienu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība aicina visus esošos, topošos, kādreizējos skolēnus, visus pedagogu saimes atbalstītājus, arī skolotāju kolēģus un draugus vienoties kopīgā akcijā “Simts novēlējumi skolotājam”, visiem kopā izveidojot digitālo apsveikuma kartiņu mūsu mīļajiem skolotājiem.

Radošumu, veselību, možu garu, dzīvesprieku, enerģiju, labus skolēnus, daudz prieka, sirsnīgus kolēģus….. novēlējumi skolotājiem var būt nopietni, mazāk nopietni, sirsnīgi, draudzīgi, dziļdomīgi, ar humora devu vai ar patiesiem pateicības vārdiem. Izvēlies – ko tu gribētu novēlēt savam skolotājam?

 

Līdz 29. septembra pēcpusdienai ieraksti savu novēlējumu un saņem digitālo apsveikumu, ko nodot tālāk savam skolotājam!

 

SOLIS nr1.
Izvēlieties vienu visspilgtāko novēlējumu (ne vairāk kā 17 rakstu zīmes) visiem Latvijas skolotājiem vai varbūt novēlējumu, domājot par kādu sev īpaši nozīmīgu pedagogu. Ierakstiet to digitālās kartiņas izveides ailītē:

https://www.menti.com/algpobdiq2am

 

SOLIS nr.2
Nospied “iesniegt”. Apsveikums tiks veidots automātiski, no visām saņemtajām atbildēm, tos novēlējumus, kas minēti visbiežāk, ierakstot digitālajā kartiņā ar lielākiem burtiem, bet tos, kas minēti retāk – ar mazākiem.

 

SOLIS nr3.
Ja vēlaties šo kartiņu saņemt savā epastā, lai tālāk to nodotu kādam skolotājam, ierakstiet savu epastu ailītē “nosūtīt man rezultātu”.

 

SOLIS nr4.
Visas Latvijas kopīgi veidoto apsveikuma kartiņu LIZDA svētku priekšvakarā nodos tālāk pedagogiem caur saviem digitālajiem kanāliem.