Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Žurnāla “LIZDA Vēstnesis” rudens numurs dodas pie lasītājiem

Ir iznācis Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības žurnāla “LIZDA Vēstnesis” rudens numurs.

 

Jaunākajā numurā lasiet valsts augstāko amatpersonu apsveikumus un vēlējumus pedagogiem Pasaules Skolotāju dienā. Uzzināsiet, ko LIZDA ir izdevies izcīnīt un kādi izaicinājumi vēl ir priekšā.

Lasiet rakstu par jaunā mācību satura ieviešanu pirmsskolā. LIZDA aktīvi seko līdzi jaunā satura ieviešanai un nekavējoties aizrāda, ja tiek novērotas kādas nepilnības vai ir nepietiekams atbalsts pirmsskolas pedagogiem.  Lasiet  rakstu par to, kāpēc ir jākļūst par savas arodorganizācijas līderi, kādas ir līdera tiesības. Publicēta arī informācija par to, kā kļūt par līderi.  

“LIZDA Vēstnesis” rudens numurā ir plaša intervija ar Valsts prezidenta Egila Levita ārštata padomnieci izglītības un zinātnes politikas jautājumos Ievu Siliņu. I. Siliņas un Valsts prezidenta E. Levita  prioritāte ir pedagoga profesijas prestiža celšana.

Jaunākajā numurā lasiet par LIZDA līdzdalību izglītības attīstības plānošanā Latvijā. Būs atbilde uz jautājumu  – vai, beidzoties darba attiecībām, vienmēr pienākas atlaišanas pabalsts.

“LIZDA Vēstnesis” rudens numurā ir plaša publikācija par LIZDA veikto augstākās izglītības iestāžu mācībspēku aptauju.

Lasot “LIZDA Vēstnesis” rudens numuru, uzzināsiet aktuālāko informāciju par LIZDA rīkotajiem konkursiem un akcijām. Ir arī informācija par LIZDA iniciatīvu platformā manabalss.lv, aicinot ikvienu parakstīties, lai pirmsskolas pedagogiem algu izmaksātu no valsts budžeta.

LIZDA_VĒSTNESIS 2019. gada rudens numura elektroniskā versija