Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv
LIZDA > Kontakti > Dalīborganizācijas

Dalīborganizācijas

Nosaukums Priekšsēdētājs Tālrunis E-pasts Adrese

LIZDA PADOMES DALĪBORGANIZĀCIJAS

Aizkraukles starpnovadu arodorganizācija Anta Zāģere 27897715 anta.zagere@lizda.lv Lāčplēša ielā 1, Aizkraukle
Alūksnes un Apes novadu arodorganizācija Ziedīte Aigare 29443859 ziedite.aigare@lizda.lv Dārza ielā 11, Alūksne
Balvu starpnovadu arodorganizācija Olga Markova 27897718 olga.markova@lizda.lv Partizānu ielā 16, Balvi
Bauskas starpnovadu arodorganizācija Māra Graudiņa 26563216 mara.graudina@lizda.lv Katoļu ielā 3, Bauska
Cēsu starpnovadu arodorganizācija Ausma Klētniece 26335755 ausma.kletniece@lizda.lv Krišjāņa Valdemāra ielā 13, Cēsis
Daugavpils un Ilūkstes novadu arodorganizācija Vita Vanagele 26563373 vita.vanagele@lizda.lv Jēkabpils ielā 10a, Ilūkste
Dobeles starpnovadu arodorganizācija Evita Liepa-Kuhto 29699237 evita.liepa-kuhto@lizda.lv Katoļu iela 1, Dobele
Gulbenes novada arodorganizācija Sandra Aņisimova 26323993 sandra1905@inbox.lv Līkā iela 21, Gulbene
Jelgavas un Ozolnieku novadu arodorganizācija Aļona Nazarova 29937571 alona.nazarova@lizda.lv “Salgales skola”, Salgale
Jēkabpils starpnovadu arodorganizācija Inga Ermansone 27897728 inga.ermansone@lizda.lv Rūdolfa Blaumaņa 27, Jēkabpils
Krāslavas un Dagdas novadu arodorganizācija Regīna Sakoviča 29438236 regina.sakovica@lizda.lv Jaunatnes ielā 8, Auleja
Kuldīgas starpnovadu arodorganizācija Aiga Šēnberga 22301580 aiga.senberga@lizda.lv Kalna ielā 6, Kuldīga
Liepājas starpnovadu arodorganizācija Indra Mokorenko 27897736 indra.mokorenko@lizda.lv Graudu ielā 27/29-2, Liepāja
Limbažu starpnovadu arodorganizācija Edīte Kaimiņa 27897737 edite.kaimina@lizda.lv Rīgas ielā 16, Limbaži
Ludzas starpnovadu arodorganizācija Dace Ruško 29276794 dace.rusko@lizda.lv Raiņa ielā 16, Ludza
Madonas starpnovadu arodorganizācija Dace Caune 26556175 dace.caune@lizda.lv Saieta laukumā 1, Madona
Ogres starpnovadu arodorganizācija Velga Kalniņa 26427160 velga.kalnina@lizda.lv Brīvības ielā 44, Ogre
Preiļu starpnovadu arodorganizācija Andris Pakers 27897748 andris.pakers@lizda.lv Raiņa bulvārī 19, Preiļi
Rēzeknes un Viļānu novadu arodorganizācija Vija Dikule 27897754 vija.dikule@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne
Pierīgas novadu arodorganizācija Anda Vecroze 29339218 anda.vecroze@lizda.lv Bruņinieku ielā 29/31, Rīga
Saldus un Brocēnu novadu arodorganizācija Ilze Vītoliņa 29441421 ilze.vitolina@lizda.lv Avotu ielā 12, Saldus
Talsu starpnovadu arodorganizācija Inta Libreiha 29251742 inta.libreiha@lizda.lv Kareivju ielā 7, Talsi
Tukuma starpnovadu arodorganizācija Linda Gruziņa 24849000 linda.gruzina@lizda.lv; Talsu ielā 4, Tukums
Valkas starpnovadu arodorganizācija Laila Ozoliņa 27897761 laila.ozolina@lizda.lv Beverīnas ielā 3, Valka
Valmieras starpnovadu arodorganizācija Zinta Irbe 26110332 zinta.irbe@lizda.lv Lilijas ielā 2, Valmiera
Ventspils novada arodorganizācija Guna Ūrmane 28310870 guna.urmane@lizda.lv Skolas ielā 4, Ventspils
Daugavpils pilsētas arodorganizācija Svetlana Orlova 29789480 svetlana.orlova@lizda.lv Saules ielā 7, Daugavpils
Jelgavas pilsētas arodorganizācija Ināra Radčenko 29493982 inara.radcenko@lizda.lv Svētes ielā 22, Jelgava
Jūrmalas pilsētas arodorganizācija Sandis Bērziņš 26955529 sandis.berzins@lizda.lv Raiņa ielā 53, Jūrmala
Liepājas pilsētas arodorganizācija Simona Petrovica 29889762 simona.petrovica@lizda.lv Uliha ielā 36, Liepāja
Rēzeknes pilsētas arodorganizācija Janīna Staudža 27897777 janina.staudza@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 91, Rēzekne
Ventspils pilsētas arodorganizācija Sergejs Paipals-Šulcs 27897799 sergejs.paipals.sulcs@lizda.lv Raiņa ielā 10, Ventspils
Rīgas pilsētas arodorganizācija:
Priekšsēdētāja Anita Asare 27897779 anita.asare@lizda.lv;
riga@lizda.lv
Bruņinieku ielā 29/31 – 513, Rīga
Priekšsēdētājas vietniece Nataļja Grjazeva 27897785 natalja.grjazeva@lizda.lv;
riga@lizda.lv
Skolu krājaizdevu sabiedrība Iveta Flesnere 27897783 skolu.ks@lizda.lv;
iveta.flesnere@lizda.lv
Juriste Inese Lūse 29259703 riga@lizda.lv
Daugavpils Universitātes arodorganizācija Alīna Romanovska 26546608 alina.romanovska@du.lv Vienības ielā 13, Daugavpils
Liepājas Universitātes arodorganizācija Inta Genese – Plaude 27897788 inta.genese.plaude@lizda.lv Lielā ielā 14, Liepāja
Latvijas Zinātnes darbinieku arodorganizāciju apvienība Ilze Trapenciere  27897704 ilze.trapenciere@lizda.lv Akadēmijas laukums 1-1, Rīga

INSTITŪCIJU ARODORGANIZĀCIJAS

Agroresursu un ekonomikas institūta arodorganizācija Solveiga Maļecka 29459423 solveiga.malecka@arei.lv “Dižzemes”, Dižstende, Talsu novads
Apvienotā augstskolu arodorganizācija “Imanta” Guntars Bernāts 29181671 guntars.bernats@jvlma.lv Imantas 7. līnija 1, Rīga
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas arodorganizācija Andris Pimenovs 29615048 andris.pimenovs@lizda.lv Brīvības gatve 333, Rīga
Banku augstskolas arodorganizācija Ilmārs Pilinieks 29332299 ilmars.pilinieks@ba.lv Krišjāņa Valdemāra 161, Rīga
Latvijas Nacionālā Dabas muzeja arodorganizācija Elīza Skutāne 28645002 eliza.skutane@lndm.gov.lv Krišjāņa Barona ielā 4, Rīga
Latvijas Lauksaimniecības universitātes arodorganizācija Vairis Lasmanis 29249709 vairis30@gmail.com Kristapa Helmaņa ielā 8, Jelgava
Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas arodorganizācija Kristīne Vītoliņa 29487264 kristine.vitolina@lizda.lv Vidus prospekts 38, Bulduri
Nacionālā Botāniskā dārza arodorganizācija Ilma Nereta 26303228 ilma.nereta@nbd.gov.lv Miera ielā 1, Salaspils
PIKC Rīgas Tehniskās koledžas arodorganizācija Oksana Makarova 22104093 oksana.makarova@kcrtk.lv Braslas ielā 16, Rīga
PIKC Rīgas Valsts tehnikuma arodorganizācija Atis Papins 29536116  apapins@inbox.lv Krišjāņa Valdemāra 1c, Rīgā
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Pēteris Grabusts 26593165  peteris.grabusts@ru.lv Atbrīvošanas alejā 115, Rēzekne
Rīgas Celtniecības koledžas arodorganizācija Larisa Kuzņecova 29622843  personal@rck.eunet.lv Gaiziņa ielā 3, Rīga
Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas arodorganizācija Simona Marta Kārkliņa 27014487 simona.marta.karklina@lizda.lv Tomsona ielā 3/5, Rīgā