Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv
LIZDA > Kontakti > Dalīborganizācijas

Dalīborganizācijas

Nosaukums Priekšsēdētājs Tālrunis E-pasts Adrese

LIZDA PADOMES DALĪBORGANIZĀCIJAS

LIZDA Aizkraukles novada arodorganizācija Anta ZāģereAnta Zāģere 26457765 anta.zagere@lizda.lv Lāčplēša ielā 1, Aizkraukle
LIZDA Alūksnes novada arodorganizācija Ziedīte Aigare 29443859 ziedite.aigare@lizda.lv Dārza ielā 11, Alūksne
LIZDA Balvu novada arodorganizācija Ligita Bukovska-Pole 26402345 ligita.bukovska-pole@lizda.lv Partizānu ielā 16, Balvi
LIZDA Bauskas novada arodorganizācija Māra Graudiņa 26563216 mara.graudina@lizda.lv Katoļu ielā 3, Bauska
LIZDA Cēsu novada arodorganizācija Ausma Klētniece 26335755 ausma.kletniece@lizda.lv Krišjāņa Valdemāra ielā 13, Cēsis
LIZDA Augšdaugavas novada arodorganizācija Vita Vanagele 26563373 vita.vanagele@lizda.lv Jēkabpils ielā 10a, Ilūkste
LIZDA Dobeles novada arodorganizācija Evita Liepa-Kuhto 29699237 evita.liepa-kuhto@lizda.lv Katoļu iela 1, Dobele
LIZDA Gulbenes novada arodorganizācija Sandra Aņisimova 26323993 sandra1905@inbox.lv Līkā iela 21, Gulbene
LIZDA Jelgavas novada arodorganizācija Santa Kalniņa 26481382 santa.kalnina@lizda.lv Aizupes pamatskola; Tušķi, Līvbērzes pagasts
LIZDA Jēkabpils novada arodorganizācija Inga Ermansone 27897728 inga.ermansone@lizda.lv Rūdolfa Blaumaņa 27, Jēkabpils
LIZDA Krāslavas novada arodorganizācija Regīna Sakoviča 29438236 regina.sakovica@lizda.lv Krāslava, Baznīcas iela 17-25, LV 5601
LIZDA Kuldīgas novada arodorganizācija Aiga Šēnberga 22301580 aiga.senberga@lizda.lv Kalna ielā 6, Kuldīga
LIZDA Dienvidkurzemes novada arodorganizācija Indra Mokorenko 27897736 indra.mokorenko@lizda.lv Graudu ielā 27/29-2, Liepāja
LIZDA Limbažu novada arodorganizācija Edīte Kaimiņa 27897737 edite.kaimina@lizda.lv Limbaži, Rīgas iela 44-4, LV-4001
LIZDA Ludzas novada arodorganizācija Dace Ruško 29276794 dace.rusko@lizda.lv Raiņa ielā 16, Ludza
LIZDA Madonas un Varakļānu novadu arodorganizācija Dace Caune 26556175 dace.caune@lizda.lv Saieta laukumā 1, Madona
LIZDA Ogres novada arodorganizācija Velga Kalniņa 26427160 velga.kalnina@lizda.lv Brīvības ielā 44, Ogre
LIZDA Preiļu un Līvānu novadu arodorganizācija Andris Pakers 27897748 andris_5@inbox.lv Daugavpils iela 34, Preiļi
LIZDA Rēzeknes novada arodorganizācija Vija Dikule 27897754 vija.dikule@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne
LIZDA Pierīgas novadu arodorganizācija

Ādažu novads, Saulkrastu novads, Siguldas novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Olaines novads, Ķekavas novads, Mārupes novads

Anda Vecroze-Viļuma
29376494 anda.vecroze@lizda.lv Bruņinieku ielā 29/31, Rīga
LIZDA Saldus novada arodorganizācija Rita Ūpe 27543032 ritaupe@inbox.lv Avotu ielā 12, Saldus
LIZDA Talsu novada arodorganizācija Sarmīte Popena 29471405 sarmite.popena@lizda.lv
LIZDA Tukuma novada arodorganizācija Linda Gruziņa 24849000 linda.gruzina@lizda.lv Tukums, Tidaholmas iela 3
LIZDA Smiltenes un Valkas novadu arodorganizācija Laila Ozoliņa 29442806 laila.ozolina@lizda.lv Beverīnas ielā 3, Valka
LIZDA Valmieras novada arodorganizācija Zinta Irbe 26110332 zinta.irbe@lizda.lv Lilijas ielā 2, Valmiera
LIZDA Ventspils novada arodorganizācija Guna Ūrmane 28310870 guna.urmane@lizda.lv Skolas ielā 4, Ventspils
LIZDA Daugavpils arodorganizācija Svetlana Orlova 29789480 svetlana.orlova@lizda.lv Saules ielā 7, Daugavpils
LIZDA Jelgavas arodorganizācija Ināra Radčenko 29493982 inara.radcenko@lizda.lv Svētes ielā 22, Jelgava
LIZDA Jūrmalas arodorganizācija Sandis Bērziņš 26955529 sandis.berzins@lizda.lv Raiņa ielā 53, Jūrmala
LIZDA Liepājas arodorganizācija Simona Petrovica 29889762 simona.petrovica@lizda.lv Peldu iela 5, Liepāja
LIZDA Rēzeknes arodorganizācija Janīna Staudža 27897777 janina.staudza@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 91, Rēzekne
LIZDA Ventspils arodorganizācija Sergejs Paipals-Šulcs 27897799 sergejs.paipals.sulcs@lizda.lv Sarkanmuižas dambis 1, Ventspils
LIZDA Rīgas arodorganizācija
Anita Asare 27897779 anita.asare@lizda.lv;

riga@lizda.lv

Bruņinieku ielā 29/31 - 513, Rīga
LIZDA Rīgas arodorganizācija Nataļja Grjazeva 27897785 natalja.grjazeva@lizda.lv;

riga@lizda.lv

LIZDA Daugavpils Universitātes arodorganizācija Alīna Romanovska 26546608 alina.romanovska@du.lv Vienības ielā 13, Daugavpils
LIZDA Liepājas Universitātes arodorganizācija Inta Genese – Plaude 29445493 genese-plaude@inbox.lv Lielā ielā 14, Liepāja
LIZDA Latvijas Zinātnes darbinieku arodorganizāciju apvienība Māris Lauberts 29172775 marislauberts@gmail.com Akadēmijas laukums 1-1, Rīga
INSTITŪCIJU ARODORGANIZĀCIJAS
LIZDA Agroresursu un ekonomikas institūta arodorganizācija Solveiga Maļecka 29459423 solveiga.malecka@arei.lv "Dižzemes", Dižstende, Talsu novads
LIZDA Apvienotā augstskolu arodorganizācija Imanta Guntars Bernāts 29181671 guntars.bernats@jvlma.lv Imantas 7. līnija 1, Rīga
LIZDA Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas arodorganizācija Andris Pimenovs 29615048 andro2811@inbox.lv Brīvības gatve 333, Rīga
LIZDA Banku augstskolas arodorganizācija Ilmārs Pilinieks 29332299 ilmars.pilinieks@ba.lv Krišjāņa Valdemāra 161, Rīga
LIZDA Latvijas Nacionālā dabas muzeja arodorganizācija Elīza Skutāne 28645002 eliza.skutane@lndm.gov.lv Krišjāņa Barona ielā 4, Rīga
LIZDA Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes arodorganizācija Vairis Lasmanis 29249709 vairis30@gmail.com Akadēmijas 11, Jelgava
LIZDA Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas arodorganizācija Kristīne Vītoliņa 29487264 kristine.vitolina@lizda.lv Vidus prospekts 38, Bulduri
LIZDA PIKC Rīgas Tehniskās koledžas arodorganizācija Oksana Kaiļa 22104093 oksana.makarova@kcrtk.lv Braslas ielā 16, Rīga
LIZDA PIKC Rīgas Valsts tehnikuma arodorganizācija Atis Papins 29536116 apapins@inbox.lv Krišjāņa Valdemāra 1c, Rīgā
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas arodorganizācija Pēteris Grabusts 26593165 peteris.grabusts@ru.lv Atbrīvošanas alejā 115, Rēzekne
LIZDA Rīgas Celtniecības koledžas arodorganizācija  Inga Ķīle 26115488 inga.kile@rck.lv, inga.kile@inbox.lv Gaiziņa ielā 3, Rīga
LIZDA Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas arodorganizācija Simona Marta Kārkliņa 27014487 simona.marta.karklina@lizda.lv Tomsona ielā 3/5, Rīgā

JAUNO IZGLĪTĪBAS DARBINIEKU PADOME

LIZDA Dienvidkurzemes arodorganizācija Matīss Ļaudams 26962648 matiss.laudams@lizda.lv
Pierīgas novadu AO, Baldones vidusskolas PO Lāsma Uzrauga  

 

Jūrmalas AO, Aspazijas pamatskolas PO Egija Romanovska