Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv
LIZDA > Kontakti > Dalīborganizācijas

Dalīborganizācijas

Nosaukums Priekšsēdētājs Tālrunis E-pasts Adrese

LIZDA PADOMES DALĪBORGANIZĀCIJAS

Aizkraukles starpnovadu arodorganizācija Anta Zāģere 27897715 anta.zagere@lizda.lv Lāčplēša ielā 1, Aizkraukle
Alūksnes un Apes novadu arodorganizācija Ziedīte Aigare 29443859 ziedite.aigare@lizda.lv Dārza ielā 11, Alūksne
Balvu starpnovadu arodorganizācija Olga Markova 27897718 olga.markova@lizda.lv Partizānu ielā 16, Balvi
Bauskas starpnovadu arodorganizācija Māra Graudiņa 27897719;
26563216
mara.graudina@lizda.lv Katoļu ielā 3, Bauska
Cēsu starpnovadu arodorganizācija Ausma Klētniece 26335755 ausma.kletniece@lizda.lv Krišjāņa Valdemāra ielā 13, Cēsis
Daugavpils un Ilūkstes novadu arodorganizācija Vita Vanagele 26563373 vita.vanagele@lizda.lv Jēkabpils ielā 10a, Ilūkste
Dobeles starpnovadu arodorganizācija Evita Liepa-Kuhto 29699237 evita.liepa-kuhto@lizda.lv Brīvības ielā 15, Dobele
Gulbenes novada arodorganizācija Rasma Vanaga 27897726;
26404403
rasma.vanaga@lizda.lv Ābeļu ielā 2, Gulbene
Jelgavas un Ozolnieku novadu arodorganizācija Tamāra Pokrovska 28339015 tamara.pokrovska@lizda.lv “Salgales skola”, Salgale
Jēkabpils starpnovadu arodorganizācija Inga Ermansone 27897728 inga.ermansone@lizda.lv Rūdolfa Blaumaņa 27, Jēkabpils
Krāslavas un Dagdas novadu arodorganizācija Regīna Sakoviča 27897730;
29438236
regina.sakovica@lizda.lv Jaunatnes ielā 8, Auleja
Kuldīgas starpnovadu arodorganizācija Aiga Šēnberga 22301580 aiga.senberga@lizda.lv Kalna ielā 6, Kuldīga
Liepājas starpnovadu arodorganizācija Indra Mokorenko 27897736;
25944269
indra.mokorenko@lizda.lv Graudu ielā 27/29-2, Liepāja
Limbažu starpnovadu arodorganizācija Edīte Kaimiņa 27897737 edite.kaimina@lizda.lv Rīgas ielā 16, Limbaži
Ludzas starpnovadu arodorganizācija Dace Ruško 29276794 dace.rusko@lizda.lv Raiņa ielā 16, Ludza
Madonas starpnovadu arodorganizācija Dace Caune 27897743 dace.caune@lizda.lv Saieta laukumā 1, Madona
Ogres starpnovadu arodorganizācija Velga Kalniņa 26427160 velga.kalnina@lizda.lv Brīvības ielā 44, Ogre
Preiļu starpnovadu arodorganizācija Andris Pakers 27897748;
29477695
andris.pakers@lizda.lv Raiņa bulvārī 19, Preiļi
Rēzeknes un Viļānu novadu arodorganizācija Vija Dikule 27897754 vija.dikule@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne
Pierīgas novadu arodorganizācija Skaidrīte Marča 29167397 skaidrite.marca@lizda.lv Bruņinieku ielā 29/31, Rīga
Saldus un Brocēnu novadu arodorganizācija Ilze Vītoliņa 29441421 ilze.vitolina@lizda.lv Avotu ielā 12, Saldus
Talsu starpnovadu arodorganizācija Inta Libreiha 29251742 inta.libreiha@lizda.lv Kareivju ielā 7, Talsi
Tukuma starpnovadu arodorganizācija Tatjana Marhileviča 27897760;
29817779
tatjana.marhilevica@lizda.lv Talsu ielā 4, Tukums
Valkas starpnovadu arodorganizācija Laila Ozoliņa 27897761;
26375482
laila.ozolina@lizda.lv Beverīnas ielā 3, Valka
Valmieras starpnovadu arodorganizācija Zinta Irbe 27897763;
26110332
zinta.irbe@lizda.lv Lilijas ielā 2, Valmiera
Ventspils novada arodorganizācija Tamāra Kuciņa 27897765 tamara.kucina@lizda.lv Skolas ielā 4, Ventspils
Daugavpils pilsētas arodorganizācija Svetlana Orlova 29789480 svetlana.orlova@lizda.lv Saules ielā 7, Daugavpils
Jelgavas pilsētas arodorganizācija Ināra Radčenko 27897796;
29493982
inara.radcenko@lizda.lv Svētes ielā 22, Jelgava
Jūrmalas pilsētas arodorganizācija Sandis Bērziņš 26955529 sandis.berzins@lizda.lv Raiņa ielā 53, Jūrmala
Liepāja pilsētas arodorganizācija Simona Petrovica 27897774 simona.petrovica@lizda.lv Uliha ielā 36, Liepāja
Rēzeknes pilsētas arodorganizācija Janīna Staudža 27897777 janina.staudza@lizda.lv Atbrīvošanas alejā 91, Rēzekne
Ventspils pilsētas arodorganizācija Sergejs Paipals-Šulcs 27897799 sergejs.paipals.sulcs@lizda.lv Raiņa ielā 10, Ventspils
Rīgas pilsētas arodorganizācija:
Priekšsēdētāja Anita Asare 27897779 anita.asare@lizda.lv;
riga@lizda.lv
Bruņinieku ielā 29/31 – 513, Rīga
Priekšsēdētājas vietniece Nataļja Grjazeva 27897785 natalja.grjazeva@lizda.lv;
riga@lizda.lv
Skolu krājaizdevu sabiedrība Iveta Flesnere 27897783 skolu.ks@lizda.lv;
iveta.flesnere@lizda.lv
Juriste Inese Lūse 29259703 riga@lizda.lv
Daugavpils Universitātes arodorganizācija Alīna Romanovska 26546608 alina.romanovska@du.lv Vienības ielā 13, Daugavpils
Liepājas Universitātes arodorganizācija Inta Genese – Plaude 27897788 inta.genese.plaude@lizda.lv Lielā ielā 14, Liepāja
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas arodorganizācija Andris Pimenovs  29615048 andris.pimenovs@lizda.lv Brīvības gatvē 333, Rīga
Latvijas Zinātnes darbinieku arodorganizāciju apvienība Ilze Trapenciere  27897704 ilze.trapenciere@lizda.lv Akadēmijas laukums 1-1, Rīga

INSTITŪCIJU ARODORGANIZĀCIJAS

Agroresursu un ekonomikas institūta arodorganizācija Solveiga Maļecka 29459423 solveiga.malecka@arei.lv “Dižzemes”, Dižstende, Talsu novads
Apvienotā augstskolu arodorganizācija “Imanta” Guntars Bernāts 29181671 guntars.bernats@jvlma.lv Imantas 7. līnija 1, Rīga
Banku augstskolas arodorganizācija Ilmārs Pilinieks 29332299 ilmars.pilinieks@ba.lv Krišjāņa Valdemāra 161, Rīga
Latvijas Dabas muzeja arodorganizācija Olga Jankjavičiene 26885258 olga@ldm.gov.lv Krišjāņa Barona ielā 4, Rīga
Latvijas Lauksaimniecības universitātes arodorganizācija Agris Zirnītis 26359229 agris.zirnitis@lizda.lv Kristapa Helmaņa ielā 8, Jelgava
Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas arodorganizācija Kristīne Vītoliņa 29487264 kristine.vitolina@lu.lv Vidus prospekts 38, Bulduri
Nacionālā Botāniskā dārza arodorganizācija Ilma Nereta 26303228 ilma.nereta@nbd.gov.lv Miera ielā 1, Salaspils
PIKC Rīgas Tehniskās koledžas arodorganizācija Edžus Segliņš 26586829 edzus.seglins@gmail.com, edzus.seglins@rtk.lv Braslas ielā 16, Rīga
PIKC Rīgas Valsts tehnikuma arodorganizācija Atis Papins 29536116  apapins@inbox.lv Krišjāņa Valdemāra 1c, Rīgā
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Valda Čakša 27897795  caksa@tvnet.lv Atbrīvošanas alejā 115, Rēzekne
Rīgas Celtniecības koledžas arodorganizācija Larisa Kuzņecova 29622843  personal@rck.eunet.lv Gaiziņa ielā 3, Rīga
Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas arodorganizācija Anita Silkāne 29775527  upmine@rtt.edu.lv Tomsona ielā 3/5, Rīgā