Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

LIZDA aicina skolēnus piedalīties akcijā: “PALDIES MANAM SKOLOTĀJAM mājās un skolā”

Ir pagājusi pirmā attālināto mācību nedēļa un sākusies otrā. Skolēniem, vecākiem un pedagogiem tas ir kas līdz šim nebijis, jauns. Vecāki un skolotāji ļoti cenšas, lai attālinātas mācības noritētu sekmīgi. Šobrīd daudziem vecākiem jāstrādā no mājām, jābūt skolotājiem, kas nebūt nav viegli. Savukārt daudziem skolotājiem jāpilda ne tikai savi darba, bet arī vecāku pienākumi no mājām. Uzmundriniet un atbalstiet  ar savu PALDIES! Viņiem savu bērnu un skolēnu atbalsts ir nepieciešams!

Nākas pielāgoties situācijai, pieņemt izaicinājumus, varbūt pat darīt to, kas līdz šim nav darīts. Nedēļas laikā mums ir gājis visādi: lietišķi un jautri kopā mācīšanās mirkļi mijušies ar neizpratni un brīžiem pat dusmām. Mums visiem pietrūkst klātienes tikšanās, izrunāšanās, smiešanās, spēlēšanās –  kopā būšana. Būsim pacietīgi un iecietīgi, atbalstīsim viens otru, teiksim labus vārdus, lai mācīšana un mācīšanās attālināti izdotos veiksmīga.

Lai šajā ārkārtējā situācijā atbalstītu pedagogus un vecākus, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina skolēnus piedalīties akcijā “PALDIES MANAM SKOLOTĀJAM mājās un skolā!” Skolēni akcijā var piedalīties:

– vieni paši;

– kopā ar vecākiem, lai pateiktu paldies skolotājiem;

 – kopā ar skolotājiem (attālināti), lai pateiktu paldies vecākiem.

Akcijas noteikumi ir pavisam vienkārši! Raksti vēlējumu, dzejoli, dziesmiņu, mazu eseju (līdz 2000  zīmēm) vai arī  raksti, cik ļoti ilgojies  pēc klases, stundām, klasesbiedriem un pedagogiem! Savas sajūtas un novēlējumus vari arī zīmēt. Brīva improvizācija!  

Gatavos darbus lūgums sūtīt uz e-pastu: guntis.meisters@lizda.lv. Tikai neaizmirsti norādīt darba autoru un kam darbiņš adresēts.  

Darbus publicēsim LIZDA mājas lapā www.lizda.lv, LIZDA sociālajos tīklos. Sūtījumus pieņemsim līdz 5. aprīlim (ieskaitot)!