Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

ITIC pedagogu atlaižu karte

Kategorijas
Atpūta, Karstais piedāvājums, Mācības, visā Latvijā, Viss
ITIC pedagoga karte LIZDA biedriem maksā 5.00€ (standarta cenas 8.00€ vietā). ITIC karte ir derīga no esošā mācību gada sākuma - septembra līdz nākamā gada decembrim (16 mēnešus), neatkarīgi no pieteikšanās laika. Iespējama vienkārša un ērta karšu atjaunošana ar termiņa pagarināšanas uzlīmēm, saglabājot plastikāta karti līdz 4 gadiem. Izgatavotās ITIC kartes LIZDA biedri var saņemt savā darba vietas AO vai ISIC birojā.

ISIC Latvia piedāvā pedagogiem – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem – iegūt starptautisko pedagogu identifikācijas karti (ITIC) par izdevīgu cenu: 5.00€.

 

ITIC ir vienīgā UNESCO starptautiski atzītā pedagogu identifikācijas karte statusa apliecināšanai un atlaižu iegūšanai Latvijā un ceļojot.

 

ITIC karšu lietotājiem ir pieejamas vairāk kā 550 aktuālas atlaižu vietas visā Latvijā un vairāk kā 125 000 dažādu priekšrocību 130 pasaules valstīs. ITIC karti iespējams izmantot arī digitāli savā mobilajā ierīcē, aktivizējot to ISIC lietotnē.

 

Iecienītākās pedagogu atlaides: Omniva, Jaunais Rīgas teātris, e-menessaptieka.lv, Veselības centrs 4, Optika Metropole, Vapiano, Multilukss, Latvijas Nacionālais teātris, Apollo Kino u.c.

 

  •  Individuālo ITIC kartes pieteikumu var aizpildīt

https://isic.lv/lv/pieteikties/itic

UZMANĪBU! Ailītē Mācību iestāde jānorāda LIZDA, ailītē Komentāri – mācību iestādes/darba vietas nosaukums.

  •  Centralizēto pieteikumu anketas un sarakstu paraugi lejupielādējāmi šeit:

ITIC-LIZDA-anketa-drukajama

ITIC- LIZDA-iesniegums

Aizpildītie pieteikumi un anketas jāsūta uz e-pastu info@isic.lv vai jāsazinās uz tel. 26 416 020.

 

Atjaunojamajām LIZDA ITIC kartēm nepieciešams tikai iesniegums. Pirmreizējām ITIC kartēm nepieciešama ieskenēta vai pa pastu atsūtīta anketa un foto (3×4 cm). Izgatavotās ITIC kartes biedri varēs saņemt pēc izvēles – savā darba vietas AO vai ISIC birojā.

 

SIA ISIC.lv

Rīga, Kr. Barona 24/26, 3. stāvs

Telefons: +371 6722 3000; + 371 26 416 020

E-pasts: info@isic.lv

www.isic.lv

 

–