Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

ISIC.lv

Kategorijas
Karstais piedāvājums, Mācības, visā Latvijā, Viss
ITIC karte pedagogiem (LIZDA biedriem) maksā 5,00 € (standarta cenas 7,10 € vietā). Izgatavotās ITIC kartes biedri varēs saņemt savā darba vietas AO vai ISIC birojā. ITIC karte ir derīga no esošā mācību gada sākuma - septembra līdz nākamā gada decembrim (16 mēnešus), neatkarīgi no pieteikšanās laika. Noformējot plastikāta ITIC karti, tagad ir iespēja to izmantot kā virtuālo karti savā viedtālrunī!

ISIC Latvia piedāvā pedagogiem – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem – iegūt starptautisko pedagogu identifikācijas karti (ITIC) par 5,00 €. ITIC ir vienīgā UNESCO starptautiski atzītā pedagogu identifikācijas karte, kas sniedz iespēju ietaupīt, izmantojot atlaides Latvijā un ceļojot 130 valstīs visā pasaulē.

Iecienītākās pedagogu atlaides: LIDO, Jaunais Rīgas teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Veselības centrs 4, Optika Metropole, Multilukss, Vaide un Apollo Kino (t/c Akropole).

  • Individuālo ITIC kartes pieteikumu var aizpildīt lv/lv/pieteikties/itic
    UZMANĪBU! Ailītē Mācību iestāde jānorāda LIZDA, ailītē Komentāri – mācību iestādes/darba vietas nosaukums.
  • Centralizēto pieteikumu anketas un sarakstu paraugi lejupielādējāmi šeit:

LIZDA_ITIC_anketa_drukājama.pdf

Paraugs_LIZDA_iesniegumam. xls

Atjaunojamajām LIZDA ITIC kartēm nepieciešams tikai iesniegums. Pirmreizējām ITIC kartēm nepieciešama ieskenēta vai pa pastu atsūtīta anketa un foto (3×4 cm). Izgatavotās ITIC kartes biedri varēs saņemt pēc izvēles – savā darba vietas AO vai ISIC birojā.

SIA ISIC.lv, Rīga, Kr. Barona 24/26, 3. stāvs

Telefons: +371 6722 3000; + 371 26 416 020

E-pasts: info@isic.lv

www.isic.lv