Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Divu dienu seminārā kopīgi meklēsim risinājumus jauno pedagogu atbalstam

Jaunie pedagogi no Jūrmalas, Dienvidkurzemes, Madonas, Valmieras, Balviem, Rēzeknes, Preiļiem, Liepājas, Limbažiem, Jelgavas un daudzām citām Latvijas pilsētām un novadiem rīt un parīt pulcēsies ERASMUS+ seminārā “Profesionāli atbalstīts jaunais skolotājs”, lai kopā ar mentoriem, pieredzes bagātākiem kolēģiem, kā arī ar izglītības darbinieku arodbiedrību un atbildīgo ministriju meklētu atbildes uz tieši jaunajai pedagogu paaudzei svarīgiem jautājumiem.

Diemžēl jau daudzus gadus izglītības sistēma izjūt strauju novecošanos. Jaunie speciālisti nozarē ieplūst kūtri un arī tie, kuri ienāk nozarē, bieži dodas prom jau pēc dažiem skolās nostrādātiem gadiem. Iemeslu ir daudz – gan profesijas prestiža kritums, gan nepietiekamais atalgojums, arī nesabalansētā slodze, izdegšana un daudzi citi faktori, kuru risināšanai nepieciešama izlēmīga un mērķtiecīga valsts politika.

Lai runātu par šīm aktualitātēm, LIZDA šonedeļ rīko semināru “Profesionāli atbalstīts jaunais skolotājs”, kas notiks Erasmus+ projekta “Atbalsta sistēmas izveide jaunajiem pedagogiem” ietvaros.

SEMINĀRA PROGRAMMA: programma