Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv

Iesniegt pieteikumu par vēlmi iestāties LIZDA – tagad vēl parocīgāk!

Novembri esam sākuši ar jaunas elektroniskās formas ieviešanu mūsu mājaslapā. Tagad, lai iesniegtu pieteikumu un izteiktu vēlmi kļūt par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības biedru, pietiek ar elektroniskās formas aizpildīšanu vietnē www.lizda.lv.

 

Lappuses augšējā slejā atradīsiet sadaļu “Iestāties LIZDA”. Aizpildiet anketu un nosūtiet pieteikumu, lai Jums piederīgā LIZDA Arodorganizācija varētu ar Jums sazināties! Pievienojies arodbiedrībai, aizstāvi savas darba tiesības, atrodi domubiedrus, esi pilsoniski aktīvs un atbildīgs!

 

Par LIZDA biedru var kļūt ikviens izglītības un zinātnes nozarē strādājošais, studējošais, kā arī pensionārs un individuālā darba darītājs, kurš strādājis izglītības un zinātnes nozarē.

Par LIZDA biedru var kļūt arī audzēkņi, kā arī mācekļi, kuri apgūst kādu no arodiem, atbilstoši LIZDA darbības nozarēm.

Lai kļūtu par LIZDA biedru:

1. Iepazīsties ar LIZDA statūtiem un mērķiem;
2. Iesniedz iesniegumu savas darba vietas arodorganizācijai* vai aizpildi pieteikuma formu tiešsaistē mūsu mājaslapā www.lizda.lv
3. Pēc arodbiedrības lēmējinstitūcijas pozitīva lēmuma saņemšanas, konkrētajā arodorganizācijā izņem savu LIZDA biedra karti;
*Ja Tavā darba vietā nav arodbiedrības, tad par iestāšanos arodbiedrībā interesējies sava novada LIZDA dalīborganizācijā vai LIZDA birojā!