Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Draugiem.lv
LIZDA > Biedriem > Biedru iespējas > Skolu krājaizdevu sabiedrība

Skolu krājaizdevu sabiedrība

Kooperatīvā sabiedrība “Skolu krājaizdevu sabiedrība” ir Latvijas Bankas licenzēta kredītiestāde, kas saviem biedriem sniedz finanšu pakalpojumus –saņemt īstermiņa patēriņa kredītus – nenodrošināto aizdevumu un aizdevumu pret galvojumu.

“Skolu krājaizdevu sabiedrība” ir 1997. gadā dibināta fizisko personu (LIZDA biedru) un LIZDA organizāciju brīvprātīga apvienība. Kopš dibināšanas izsniegti kredīti 1,3 miljonu eiro apjomā. Krājaizdevu sabiedrības mērķis ir nodrošināt biedru dzīves līmeņa paaugstināšanos, dodot iespēju sabiedrības biedriem uz izdevīgām procentu likmēm saņemt īstermiņa patēriņa kredītus. Par “Skolu krājaizdevu sabiedrības” biedru var kļūt jebkurš pilngadīgs un rīcībspējīgs LIZDA biedrs.

Lai kļūtu par “Skolu krājaizdevu sabiedrības” biedru:

1. jābūt LIZDA biedram;
2. jāiesniedz parakstītu iesniegumu sabiedrības birojam;
3. jāiemaksā iestāšanās naudu 10,00 EUR, jāiegādājies vismaz četras pajas – katru  par 7,11 EUR, un jāsamaksā biedra naudu 2,00 EUR par tekošo mēnesi – skaidrā naudā vai uz sabiedrības bankas kontu;
4. jāizmanto savas “Skolu krājaizdevu sabiedrības” biedra iespējas – aizņemies izdevīgi atbilstoši patēriņa kredīta veidam!

“Skolu krājaizdevu sabiedrības” darbību vada valde, par kredītu piešķiršanu lemj kredītkomiteja, bet kontroli veic revīzijas komisija. Krājaizdevu sabiedrības darbības pārraudzību veic Finanšu un kapitāla tirgus komisija.